09191266670

تور ایرانگردی

ایران را بهتر بشناسیم ؟

تور ایرانگردی برای بازدید از بهترین مکان های سرزمین مادری مان ، کشور عزیزمان ایران ، کشوری چهارفصل و پهناور است با تنوعی از مکان ها و جاذبه های متنوع و دیدنی ، ایران به واسطه پیشینه باستانی و ارزشمند تاریخی خود واجد آثار و ابنیه معتبر و شناخته شده ای است‌که معرف تاریخ و فرهنگ‌ایران در سطح جهان هستند و در ذهن جهانیان آشنا با ایران نام این آثار تداعی کننده افتخار و اعتبار سرزمین ارزشمند ماست.

صنعت توریسم سومین صنعت درآمدزا در سطح جهان است و متاسفانه کم کاریهای منجر به عدم ثبت آثار بیشتری از ایران و تور ایرانگردی در کنار غفلت از فرصتهای جهانی همراه با اقدامات غیرکارشناسی که حریم همین تعداد آثار ثبت شده محدود را نیز مورد تعرض قرار می دهد نکاتی هستند که نیاز به دقت،تامل و توجه بیشتر و اتخاذ دیپلماسی فعال تری در زمینه تور ایرانگردی دارند. هفت اقلیم فرهنگ و تمدن ایرانی لیاقت سهمی بیشتر در عرصه جهان را دارد؛لیاقتی که با سعی و تلاش ما و مردم عزیزمان به آن خواهیم رسید.

ما در این بخش سعی به معرفی بهترین تور ایرانگردیکه به صورت تک مسیره ، چند مسیره و ترکیبی اجرا میشود میپردازیم. در ذیل بسته به مناسب بودن زمان بازدید از جاذبه های گردشگری ایران ، تور های ایرانگردی را معرفی خواهیم نمود. لطفا موارد تکمیلی هر تور ایرانگردی را در صفحات ذیل مطالعه نمایید.

1مجموع 10 محصول
1مجموع 10 محصول
ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :