09191266670

تور کویر

نیمی از مساحت ایران را مناطق کویری و مناطق نیمه کویری تشکیل داده است . تور کویر و سفر به کویر برای هر طبیعت گردی می تواند یکی از بهترین تجربیاتش باشد. طبیعت کویر و حیات سرسخت آن به قطع یکی از جذاب ترین پدیده های طبیعی است.کویر با خلق و خوی ایرانی ها سازگاری دارد وعارفی تشنه را میماند و در این تشنگی آرامشی هست که هیچ جا یافت نمیشود ،بنابراین شاید تور کویر ایران یکی از بهترین جاهایی هستند که شما می توانید چند روزی خود را به آنها بسپارید.

کویرهای ایران زیبا ، فوق العاده و منحصر به فرد هستند بهترین زمان برای تور کویر فصل پاییز می باشد ، که در این فصل تور کویر طرافداران زیادی را در خود جای داده است ، البته تور کویر در فصل زمستان و اوایل بهار هم مورد استقبال کویر دوستان قرار می گیرد ، گروه گردشگری تورگردی در این بخش برای علاقه مندان به کویر و تورهای کویر بهترین و برگزیده ترین برنامه های کویری را انتخاب کرده است و شما می توانید با کلیک روی هرکدام پس از بررسی دقیق و کامل بهترین گزینه را برای سفر خود انتخاب نمایید 

کویر هایی که سالیانه توریست های ایرانی و خارجی را در خود جای می دهند عبارت اند از : کویر متین آباد ، کویر کاراکال ، کویر مرنجاب ، کویر مصر ، کویر ورزنه ، کویر شهداد کویر لوت ، کویر ابوزید آباد و .... را می توان جزو مناطق توریستی گردشگری نام برد تور کویر یکی از شاخه های تور داخلی می باشد.

برای بررسی هر یک از تورهای کویر ، بر روی مسیر مورد نظر در ذیل کلیک کنید

1مجموع 5 محصول
1مجموع 5 محصول
ارسال نظر
اردلان : تورهای پاییزی کویر
0 0
به نظر من بهترین زمان برای تور کویر ، فصل پاییز است. دما مناسب و شرایط عالی برای کویر گردی وجود داره. حتما اگر قسمت بشه با آژانس شما که خیلی تعریفتون را از دوستان شنیدم در یکی از برنامه های تور کویر که معرفی کردید شرکت خواهم کرد.
مدیریت : پاسخ
0 0
خواهش میکنم افتخاری هست برای بنده و گروه گردشگری
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :